Основні етапи домашнього догляду за шкірою обличчя – очищення та тонізація, ексфоліація

Наша шкіра вимагає турботи та щоденного догляду. І це має стати звичкою, як чистка зубів вранці, зарядка та спорт. Адже якщо ви хочете досягти вражаючих результатів у спорті, то вам будуть потрібні систематичні тренування. Так само і зі шкірою обличчя. Тільки постійний догляд допомагає отримати бажаний результат. Напевно, ви знаєте, що основні кроки – це очищення обличчя, тонізація та ексфоліація. Але, проте, мало хто дотримується правильної послідовності цих етапів. У цій статті ви докладніше дізнаєтеся, які засоби будуть необхідні для комплексного домашнього догляду за шкірою.

Косметика Demax для щоденного догляду за шкірою обличчя

Наша шкіра постійно піддається впливу довкілля. За ніч на поверхні епідермісу накопичуються продукти життєдіяльності клітин. Тому ранок потрібно розпочинати з доглядових процедур для особи. Вони не тільки підтримуватимуть шкіру в хорошому стані, але й допоможуть у боротьбі з безліччю косметичних проблем. Що це за етапи?

  1. Очищення. Якісно очищена шкіра підвищує ефективність подальших процедур та роботу засобів, що наносяться після, у тому числі активних сироваток, масок та кремів. Вибирайте їх виходячи з типу та особливостей шкіри. Препарати не повинні сушити шкіру та порушувати її бар’єрну функцію.
  2. Тонізація. Це невід’ємна частина домашнього догляду за шкірою обличчя, покликана регулювати рН після вмивання, освіжати, зволожувати та заспокоювати шкіру. Правильно підібраний тип шкіри тонік сприяє збільшенню ефекту процедури.
  3. Ексфоліація шкіри. Завершальна процедура, яка допомагає позбутися від клітин, що відмерли, і очистити пори. Крім того, це чудова стимуляція кровообігу та лімфовідтоку, обмінних процесів та оновлення шкіри.

Після завершення всіх цих процедур можна наносити крем за типом шкіри. А також важливо не забути про надійний захист від УФ-випромінювання – захисний санблок SPF 50.

Засоби для очищення шкіри, тонізації та ексфоліації від Demax

Японські фармакологи компанії Demax створили комплекс косметичних засобів для шкіри обличчя будь-якого типу. Правильно підібраний догляд з урахуванням потреб шкіри дозволяє боротися з ознаками передчасного старіння, зневодненням та іншими проблемами. У каталозі Demax ви знайдете все необхідне:

  • Для сухої та чутливої ​​шкіри – гідро-тонер з орхідеєю, заспокійливий тонік для чутливої ​​шкіри обличчя на основі міцелярної води, що очищає молочко для чутливої ​​шкіри.
  • Для жирної та комбінованої шкіри – очищаючий гель для комбінованої шкіри з AHA, тонік для жирної та комбінованої шкіри.
  • Для проблемної шкіри – гідроемульсія для проблемної шкіри.
  • Для всіх типів шкіри – гель-тонік для всіх типів шкіри з гіалуроновою кислотою, що очищає мус для всіх типів шкіри, удосконалює ензимний очищувач.

Косметика Demax – найкращий спосіб виявити любов до своєї шкіри!

Post a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.