Очищення шкіри обличчя – перший та головний етап комплексного домашнього догляду

Шкіра – найбільший орган людини. Вона виконує кілька важливих функцій, одна з них – захист від негативних факторів довкілля. Тільки уявіть, з якою кількістю забруднень ми стикаємося кожен день. Не кажучи вже про продукти життєдіяльності шкіри, що виділяються секреторними залозами щодня. Самі розумієте, одного вмивання водою недостатньо. Наше обличчя потребує ретельного та глибокого очищення. Без нього ви не отримаєте гарної та чистої шкіри. Навіть найдорожчі маски та креми не дадуть очікуваного результату. Тому потрібно вибрати відповідний засіб для очищення шкіри обличчя та регулярно його використовувати.

Вибираємо засоби для очищення шкіри обличчя від Demax виходячи з типу шкіри

Всі професійні косметологи вам скажуть, що очищати шкіру обличчя потрібно щонайменше 2 рази: вранці та ввечері. І чим ретельніше і глибше буде очищення, тим краще проникнуть поживні речовини основних косметичних засобів. Вибір препаратів цього етапу домашнього догляду залежить від типу шкіри. Адже крім видалення залишків макіяжу і забруднень, що накопичилися за день, важливо ще й не порушити гідроліпідний бар’єр шкіри. Фахівці компанії Демакс розробили найкращі засоби для очищення шкіри обличчя різних типів. Знаючи свій тип, ви підберете найкращий варіант для себе.

  1. Суха та чутлива шкіра. Вам підійде Очищувальне молочко для чутливої ​​шкіри, Гель-тонік для всіх типів шкіри з гіалуроновою кислотою, Заспокійливий тонік для чутливої ​​шкіри на основі міцелярної води.
  2. Жирна та комбінована шкіра. Найкращі засоби для цього типу: Очищаючий гель для комбінованої шкіри з AHA, Тонік для жирної та комбінованої шкіри.
  3. Для нормальної шкіри підійде мус, що очищає, для всіх типів шкіри.

Кошти не мають вікових обмежень, містять м’які компоненти, ефективно видаляють забруднення, макіяж, не викликають подразнень та почуття стягнутості.

Яких етапів очищення шкіри обличчя потрібно дотримуватися?

Очищення – це важлива частина повноцінного догляду за шкірою обличчя. Тому не варто забувати і про інші важливі етапи. Щоб ретельно очистити шкіру та підготувати її до нанесення крему, дійте у такій послідовності.

  1. Демакіяж. Зняття макіяжу – це перший етап очищення обличчя. Змити косметику допоможе міцелярна вода чи інші засоби її основі.
  2. Умивання. Воно дозволить прибрати залишки міцелярної води з обличчя та змити залишки косметики. Також ви додатково очистите шкіру та розкриєте пори.
  3. Тонізування та зволоження. Багато хто пропускає цей етап, вважаючи його не особливо важливим. Але це дарма, адже тонік готує шкіру до подальшого догляду та підвищує проникнення корисних речовин інших косметичних засобів.
  4. Додаткове очищення. Кілька разів на тиждень варто робити процедури для більш глибокого очищення, наприклад, маски або ексфоліацію.

Починайте свій день очищенням обличчя і закінчуйте цією процедурою, і ваша шкіра віддячить вам здоровим сяючим виглядом! Косметика Демакс забезпечить чистоту, свіжість та гарний колір обличчя.

Post a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.