З любов'ю до Вашої шкіри

Продукти високої якості для широкого спектру естетичних проблем

Ділимося науковими та практичними знаннями

Natural care for your skin

Найкраща професійна та доглядова косметика для збереження молодості

У сучасному шаленому ритмі життя найважливіше та безцінне – це час. Існує думка, що його не зупинити і ним неможливо керувати. Але ця істина лише частково правдива, адже є способи, як можна уповільнити необоротні процеси, які ведуть до повільного старіння, не дозволяючи нам як слід насолодитися красою та молодістю. І таку панацею пропонує вам наша компанія, представляючи до вашої уваги корисну альтернативу ін’єкціям та іншим нині популярним процедурам.

Demax косметика – східні традиції з європейським досвідом

Догляд за собою – це насамперед прояви любові та турботи про себе та своє тіло. Він важливий у будь-якому віці. Саме для цього завдання давним-давно у нашому житті з’явилася косметологія. Погодьтеся, коли на тебе в дзеркалі дивиться красива, доглянута жінка, одразу ж піднімається настрій і день стає набагато кращим. Здорова та красива шкіра – це те, що оточуючі помітять насамперед. Тому косметолог – дуже важлива людина у житті дівчат та жінок!

Якщо ви обрали для себе нішу краси і поставили собі за мету – допомагати жінці дбає про свою шкіру, вам буде потрібен цілий арсенал препаратів. Все для косметолога найвищої якості пропонує компанія Demax. Лінія засобів для догляду за шкірою створена для вирішення широкого спектру естетичних проблем. На нашому сайті можна купити продукцію demax за вигідною ціною!

Асортимент продуктів та пропозицій «DEMAX»

Ми можемо з упевненістю сказати, що наша компанія є лідером у сфері інноваційних продуктів та рішень, які базуються виключно на багаторічному досвіді людства та найкращих розробках науки, які допомагають не лише не зашкодити, а й примножити там, де це справді потрібно. І в цьому інтернет-магазині ми поспішаємо поділитися з вами нашими напрацюваннями та пропозиціями, які, безперечно, стануть вашими улюбленими та неймовірно допоміжними у вашому догляді за собою.

Наше основне досягнення – у можливості запропонувати вам як рішення для професійного, так і домашнього догляду за собою. При цьому ви повністю вільні від необхідності застосування ін’єкцій на власному досвіді методом спроб та помилок (адже далеко не кожна процедура підходить усім без винятку і дозволяє отримати бажаний ефект). В асортименті – понад двісті виключно якісних високотехнологічних продуктів, які можна використовувати як у професійній сфері, так і домашньому догляді.

Більш того, наш бренд буде корисним професіоналам, які надають косметологічні послуги. І ось чому. По-перше, компанія DEMAX пропонує повноцінну лінійку професійної продукції, яку можна компонувати з іншими продуктами з відповідних серій для надання вибраних клієнтом послуг. По-друге, вартість продуктів цілком доступна як професіонала, так його клієнтів. По-третє, косметологам доступні протоколи якісного терапевтичного догляду.

Продукція Demax: догляд та відновлення шкіри

Ефективність продукції Demax полягає у поєднанні інноваційного підходу та основ традиційної школи японської косметології. Знання наших експертів про властивості та потреби шкіри, великий досвід роботи дозволили нам створити лінію препаратів із багатим комплексом активних компонентів. У нашому каталозі ви знайдете домашній догляд за шкірою обличчя:

 • Креми для обличчя;
 • Для орбітальної зони;
 • Маски для обличчя;
 • Очищення, тонізація, ексфоліація;
 • Препарати для проблемної шкіри;
 • Сироватки;
 • Догляд за тілом.

Також компанія Demax пропонує косметологам лінію продуктів для вільного компонування для ефективних професійних процедур. У нашому каталозі представлений якісний професійний догляд за шкірою обличчя:

 • Карбоксітерапія;
 • Концентрати-активатори;
 • Креми для обличчя;
 • Маски;
 • Масажні засоби;
 • Очищення, тонізація;
 • Пілінги;
 • Препарати для апаратних методик;
 • Препарати для орбітальної зони;
 • Препарати для проблемної шкіри;
 • Догляд за тілом;
 • Ексфоліація;

Найкраще купити косметику Демакс у комплексі, адже кожен препарат має синергетичну взаємодію з іншими засобами. А це підвищує їхню ефективність.

Компанія Demax: основні переваги співпраці

Косметика Demax – це комплекс передових розробок від найкращих японських фармакологів. Вона призначена як для домашнього догляду, так і для використання у професійних салонах. Ось за що найкращі косметологи України обирають співпрацювати з нами:

 1. Ретельно розроблені протоколи широкого спектра естетичних проблем.
 2. Гармонійне співвідношення ціни та якості.
 3. Вивірені формули та гарантований ефект.
 4. Постійне підвищення кваліфікації спеціалістів.
 5. Унікальні умови для старту – 30% знижки на базові стартові набори.
 6. Лінія продуктів для вільного компонування дозволяє використовувати їх для кожного клієнта окремо, виходячи з проблеми.

Бренд давно зарекомендував себе як за кордоном, так і в Україні. Тепер кожен із вас може отримати якісний японський продукт. Професійну косметику Demax купити в Україні ви можете на нашому сайті. Дозвольте нам подбати про вашу шкіру!

Як оформити замовлення на косметику DEMAX?

Актуальне питання, особливо якщо ви професійний косметолог і хотіли б користуватися продуктами «DEMAX» в роботі. Для вас ми пропонуємо особливі умови співпраці, за яких ви отримаєте максимально якісні продукти для косметологічних процедур із відповідною документацією та протоколами, а ми у свою чергу – вірного клієнта, який довіряє нашому досвіду. Щоб дізнатися про умови, а також для отримання додаткової інформації, зверніться до наших менеджерів.

Якщо ж ви є покупцем, який прагне отримати повноцінну лінійку доглядової продукції для домашнього догляду, ми будемо раді запросити вас до нашого онлайн-каталогу, де кожен продукт представляється вашій увазі з максимальною інформацією та деталями. Більше того, ви завжди можете користуватися послугами нашого професійного консультування.

Пориньте у світ краси та якісного косметологічного догляду, який подарує вам молодість та здоров’я!